HAURA Antiage Hydro System

NOVINKA

HAURA Antiage Hydro System

Kombinovaná, suchá, mastná, matná, s vráskami, se skvrnami...

Každá pleť je jiná a jedinečná, a stejně jako každý z nás má své vlastnosti, potřeby a nedokonalosti, které se liší v závislosti na jejím typu, věku i období.

Představte si, kolik různých kosmetických přístrojů byste potřebovali k tomu, abyste dokonale ošetřili pleť každého vašeho klienta tím nejlepším možným způsobem...

Jeden...jediný...přístroj

Díky výzkumu společnosti Panestetic dnes potřebujete pouze jeden přístroj k ošetření každé pleti, k uspokojení jejích různých potřeb a k dosažení jakéhokoli cíle týkajícího se krásy obličeje.

Tím přístrojem je HAURA...

Díky komplexní kombinaci nejmodernějších estetických technologií pečuje HAURA o různé typy nedokonalostí a všechny potřeby pleti včas, účinně a okamžitě; od inovativního systému hloubkového čištění pro mladou pleť až po kompletní anti-ageing péči pro zralou pleť.

JEDNA JEDINÁ TECHNOLOGIE: 5 NÁSTAVCŮ PRO RŮZNÉ KOMBINACE OŠETŘENÍ

HYDRO SYSTEM NÁSTAVEC
Speciální nástavec určený k čištění obličeje provádí hloubkový exfoliaci s hydropeelingem. V kombinaci s vakuovou technologií účinně revitalizuje tkáně. Inovativní Hydro System kombinuje čisticí a detoxikační účinek s hloubkovým peelingem a extrakcí nečistot.

DERMOPEEL NÁSTAVEC

Mikrodermabraze s diamantovými hroty v kombinaci s vakuem pro hloubkovou exfoliaci. Vakuová technologie působí drenážním účinkem, který stimuluje okysličení pleti, usnadňuje odstraňování toxinů a urychluje regenerační procesy pokožky.

BIORADIOLIFT NÁSTAVEC

Unikátní technologie kombinující radiofrekvenci a fotobiostimulaci, která stimuluje tvorbu kolagenu, tonizuje pokožku a zajišťuje viditelný liftingový efekt.

OXYFLOW NÁSTAVEC

Extrémně přesná dermoinfuzní airbrush pistole. Exkluzivní nová mechanika umožňuje rozptylovat profesionální kosmetická séra na mikroskopické kapénky, které se díky vazbě na kyslík dostávají hluboko do tkání. Tlak vytvářený proudem kyslíku na povrch pokožky vytváří napětí, které dilatuje póry a umožňuje účinné vpravení kosmetických přípravků.

NÁSTAVEC DERMOPORACE

Díky transdermálnímu přenosu účinných látek pomáhá tato technologie vpravit účinné látky obsažené v kosmetických přípravcích do hloubky, čímž zvyšuje výsledky. Technologie dermoporace efektivně hydratuje tkáně, dodává jim pevnost a zářivost.

PROČ JE TEN SRÁVNÝ ČAS VYBRAT SI PŘÍSTROJ HAURA?

PRO KAŽDÉHO
Široký rozsah použití, ideální pro všechny typy pleti, všechny nedokonalosti, všechny věkové kategorie.

PŘIZPŮSOBITELNOST
Plně přizpůsobitelná péče podle potřeb, také v kombinaci se specifickými kosmetickými produkty.

ÚČINNOST
Zaručená účinnost v každé situaci s viditelnými výsledky již od prvního sezení. Nezbytná přípravná péče pro zvýšení účinnosti následných ošetření.

BEZPEČNOST A SPOLEHLIVOST
Technologie zcela „Made in Italy“, vyrobená v souladu se všemi právními předpisy.

SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ
Díky dotykovému displeji a intuitivnímu softwaru.

ZISKOVOST
Víceúčelové a přizpůsobitelné řešení, skvělý zdroj příjmů, s rychlou návratností počáteční investice.

.
Zde si můžete stáhnout informační brožuru:
Panestetic Brožura Haura.pdf


Media