Electra Tech Cosmetics

ELECTRA Tech Cosmetics

Kosmetika vyvinutá pro péči o obličej a tělo v kombinaci s přístrojovými technologiemi

Electra Tech Cosmetics je kosmetická linie vysoké kvality s inovativními a efektivními formulemi, které jsou zaměřeny tak, aby působily na hlavní nedostatky pleti a těla. Linie nabízí aktivní séra pro péči o obličej i tělo, aktivní masky, pomocná média pro ošetření ultrazvukem, laserem, radiofrekvencí, ale i produkty přípravné fáze nebo superefektivní tělové bandáže.

Hlavní specifika linie ELECTRA Tech Cosmetics

Šetrnost k životnímu prostředí

Na rozdíl od mnoha kosmetických linií na trhu, které jsou vyrobeny ze substancí se značným negativním dopadem na ekosystém, produkty Electra Tech Cosmetics obsahují přírodní molekuly respektující a chránící životní prostředí.

Bezpečnost

Všechny aktivní látky obsažené v linii Electra Tech Cosmetics mají výbornou afinitu k pleti, protože jsou obohaceny o vysoce kvalitní přirozené materiály, funkční titrované substance a rostlinné emulzifikanty. Electra jsou vysoce kvalitní formule, u kterých je garantováno, že neobsahují látky pocházející ze zvířat nebo ropy.

Efektivnost

Electra Tech Cosmetics je charakteristická vysokou penetrační schopností díky přítomnosti hydrolyzovaných GAG (glykosaminoglykanů), které jsou schopny působit ve větší hloubce. Co je důležité - obsahuje tu správnou koncentraci účinných látek pro dosažení optimálních výsledků.

Synergie

Electra Tech Cosmetics umožňuje zlepšit a maximalizovat výsledky technologií, které jsou používány v kosmetické praxi, a je speciálně navržena tak, aby působila v synergii s mnoha různými zařízeními, která mohou být používána v kosmetických salonech a beauty centrech.