Přístroje

JEDEN PŘÍSTROJ, MNOHO TYPŮ OŠETŘENÍ. PRO KAŽDOU POTŘEBU.

BEZPEČNOST
PANESTETIC, jako výrobce estetických technologií, splňuje certifikace CSQ, IQNet, ISO 9001 a ISO 13485 a je součástí sdružení FAPIB (Italské sdružení výrobců kosmetických přístrojů). Každé zařízení je vyráběno v plném souladu s normami Evropské unie a pravidelně podléhá přísným kontrolám bezpečnosti a účinnosti.
PANESTETIC dbá nejen na bezpečnost přístrojů a technologií pro koncové klienty, ale také pro obsluhující personál, který je těmto technologiím vystaven mnohonásobně delší čas. Přístroje jsou vyvíjeny, vyráběny a kompletovány ve vlastních dílnách, které jsou součástí sídla firmy. Zde podléhají přísnému systému kontrol a technických měření. Oproti velkému množství zařízení na trhu tak mají deklarovanou kvalitu, jasného výrobce i ověřitelný původ.

SPOLEHLIVOST & KVALITA ZPRACOVÁNÍ
PANESTETIC si zakládá nejen na kvalitě technologií, ale také na kvalitě materiálů použitých při výrobě elektronických a mechanických součástí přístrojů. Tento faktor zaručuje dlouhou životnost přístrojů a snižuje rychlost opotřebení způsobenou jejich každodenním využíváním. Použité svrchní materiály jsou kvalitní, pevné, snadno čistitelné, netrpí barevnými změnami způsobenými vlivem světelného záření a jsou termostabilní.

ÚČINNOST
Analýza účinnosti je prováděna vlastními technology ve firmě Panestetic a také ve spolupráci s nezávislými institucemi. Kontrola účinnosti přístrojů a použitých technologií se provádí formou nezávislých klinických testů na dobrovolnících. K posouzení efektivity se využívají objektivní hodnotící metody, měření pomocí specializovaných měřících zařízení a také subjektivní hodnocení výsledků testovanými osobami.

OBSLUHA
Zařízení Panestetic mají přehledné, velmi snadné a intuitivní ovládání. Přístroje disponují velkým barevným dotykovým displejem. Pracovní hlavice a koncovky jsou vyráběny s nejvyšším ohledem na pohodlí klienta i obsluhujícího personálu. Jejich ergonomický tvar a nízká hmotnost usnadňují úchop a manipulaci a zajišťují pracovní komfort i při delší manipulaci během ošetření. Díky kompaktní velikosti a integrovanému nebo samostatnému pojízdnému stojanu s lze s přístroji lehce manipulovat a přemisťovat je mezi kabinami.

SERVIS A SLUŽBY
Před distribucí zařízení cílovému zákazníkovi prochází každé zařízení výstupní kontrolou a odchází ze společnosti s kompletní technickou dokumentací. Návod na použití / manuál ošetření jsou k dispozici v českém jazyce. Dokumentace umožňuje bezproblémovou obsluhu přístroje a technologií.
Panestetic úzce spolupracuje se servisními techniky a zaručuje možnost nepřetržitého sledování každého přístroje dle sériového čísla nejen v Itálii, ale po celém světě. Vybrané přístroje disponují speciálním USB portem, skrze který lze diagnostikovat případné poruchy a aktualizovat software přístroje na nejnovější verzi. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis, ať už cestou distributorů nebo přímo ve svém sídle.
Panestetic vyrábí vlastní kosmetickou linii ELECTRA TECH COSMETICS, která zefektivňuje přístrojová ošetření a zároveň prodlužuje životnost přístrojů a chrání je před poškozením způsobeným použitím nevhodných doplňkových produktů.
Panestetic disponuje kompletním školícím vybavením a prostory a nabízí možnost zaškolení obsluhy zařízení i přímo ve svém sídle. Pravidelně pořádá mezinárodní setkání pro distributory a klienty z celého světa.

DESIGN
Všechna zařízení z dílny Panestetic se vyznačují neotřelým a nezaměnitelným designem. Takový přístroj je ozdobou každého salonu a známkou jeho profesionality.