Obličejová séra

RIVILIFT

Excelentní koncentrované sérum pro omlazující ošetření a redukci známek stárnutí, ideální pro použití s elekroporací.

Příjemné ošetření s okamžitým liftingovým, vyplňujícím a vysoce hydratačním efektem díky vysoké biokompatibilitě s pokožkou. Toto sérum je určeno pro všechny typy pleti vykazující známky stárnutí, tedy pro pro pleť s vráskami, bez tonusu, silně dehydratovanou a poškozenou vlivem světelného záření.

Inovace a špičkové aktivní látky

Od výživy ke kosmetice

Široké znalosti o výživných látkách mateřského mléka a jejich účinku na metabolismus lidského organismu v nás vyvolaly intuici, že tyto živiny by mohly mít prospěšný účinek při aplikaci na kůži. Mateřské mléko obsahuje 8 základních cukrů, které se také nazývají „dobré cukry“, protože se podílejí na tvorbě nejdůležitějších uhlohydrátů. Lze je identifikovat jako pro-glykany, protože tvoří glykany, tj. ty uhlovodíkové řetězce, které jsou odpovědné za spojení mezi buňkami a jejich okolním prostředím. Glykany jsou zodpovědné za více než 60% kožních aktivit a nacházejí se jak v dermis, tak i v epidermis. V průběhu let se jejich produkce a činnost zhoršují, a proto představují klíč k buněčnému stárnutí.

SUGARDERM®AGE

INCI: Arabinóza, fukóza a fukosyllaktóza
„Život pro pokožku“
Směs čistých oligo- a monosacharidů získávaných procesem fermentace. Ideální pro zralou pleť: jeho dlouhotrvající efekt zlepšuje strukturu vláknitých struktur pokožky. Vykazuje osmoprotektivní účinek. Stimuluje produkci látek bránících stárnutí pleti – kolagen IV., dekorin, elastin a fibrilin 1. Zlepšuje tak průměrné hodnoty elasticity a viskoelasticity pokožky, zvyšuje její hustotu a výrazně snižuje hrubost. Jejho účinky jsou klinicky prokázány pomocí in vivo a in vitro testů.

MATRIXYL® 3000

Matrixyl® 3000 stimuluje aktivaci kožních opravných procesů, zejména na úrovni křehké papilární dermis náchylné k poškození UV zářením. Matrixyl®3000 vyhlazuje vrásky a zlepšuje pevnost a pružnost pokožky. Matrikiny jsou messengerové peptidy schopné regulovat buněčnou aktivitu díky vylepšení interakce se specifickými buněčnými receptory. Aktivují určité geny zapojené do procesu obnovy extracelulární matrice a buněčné proliferace. Tyto mechanismy v důsledku stárnutí postupně slábnou. Aplikací Matrixyl® 3000 stárnoucí pleť opět získává vlastnosti mladé pokožky.

PrincipHYAL® CUBE3

PrincipHyal CUBE3® je nová biotechnologická frakce hyaluronátu sodného se širokým spektrem a zvýšeným účinkem. Zaměřuje se na krátkodobé účinky proti stárnutí: zlepšení zdravotního stavu epidermis, posílení funkce kožní bariéry, zvýšení hydratace, vylepšení pružnosti, pevnosti a mechanické odolnosti pokožky a okamžitý liftingový efekt. PrincipHyal CUBE3® zvyšuje penetraci dalších aktivních složek pokožkou a optimalizuje jejich aktivitu.

Balení:
Obj.č. PAN1027 (Baleno v krabičce - 10 ks tubiček po 7 ml)


BEAUTY VITAL

Vysoce aktivní vitalizační a hydratační sérum

 • Ochraňuje mladost pleti
 • Hloubkově hydratuje
 • Vyplňuje, revitalizuje

Složení séra Beauty Vital napomáhá předcházet procesu stárnutí, dehydrataci a pomáhá udržet pleť mladistvou. Dodává pleti vitalitu a hloubkovou hydrataci díky nízkomolekulární kyselině hyaluronové a kmenovým buňkám z Echinacey, které mají energizující a revitalizační účinky. Obsažené hydrolyzované GAG (glykosaminoglykany) podporují syntézu endogenní kyseliny hyaluronové pro optimální hydrataci a udržení vodních rezerv pleti.

BEZ PARFEMACE A BARVIV, BEZ ROPNÝCH DERIVÁTŮ A LÁTEK ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU

Aktivní látky:

 • Hydrolyzované GAG
 • Nízkomolekulární kyselina hyaluronová
 • Kmenové buňky z Echinacey

Balení:
Obj.č. PAN1009/10-1 (Baleno v krabičce - 10 ks tubiček po 7 ml)


ELISIR

Liftingové sérum s obnovujícím a zklidňujícím účinkem

 • Prevence ztráty tonusu pleti
 • Protivráskový efekt
 • Hydratační účinek
 • Silný zklidňující účinek
 • Složení respektující citlivost epidermis

Složení séra ELISIR má liftingový efekt a je skvělou prevencí ztráty tonusu pleti. Pracuje s vráskami, poskytuje okamžitý pocit pohodlí citlivé pleti. Pleť hydratuje díky obsahu nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a hydrolyzovaných GAG. Zároveň stimuluje syntézu látek, které v pleti zadržují vodu. Obsažené kmenové buňky z jablečníku snižují škody způsobené slunečním zářením, stresem a znečištěným životním prostředím. Výtažky z kořene lékořice jsou vysoce zklidňující a extrakt z ovsa pomáhá předcházet vzniku volných radikálů a zarudnutí. Ve vodě rozpustné sérum má výbornou afinitu k pleti a je vhodné pro zapracování např. mezoporací (elektroporací).

BEZ PARFEMACE A BARVIV, BEZ ROPNÝCH DERIVÁTŮ A LÁTEK ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU

AKTIVNÍ LÁTKY:

 • Hydrolyzované GAG
 • Nízkomolekulární kyselina hyaluronová
 • Kmenové buňky z jablečníku obecného
 • Výtažky z kořene lékořice
 • Extrakt z ovsa

Balení:
Obj.č. PAN1007/10-1 (Baleno v krabičce - 10 ks tubiček po 7 ml)