EOSONIC Evolution

EOSONIC Evolution

Po 15 letech celosvětového úspěchu předchozí verze přístroje Eosonic zahájil PANESTETIC jeho novou EVOLUCI.

Tajemství úspěchu přístroje Eosonic už od samého začátku v roce 2002 spočívalo v tom, že zařízení může pracovat bez dozoru a přítomnosti ošetřujícího personálu a přitom nabízí zákazníkům příjemné a účinné estetické ošetření s viditelnými výsledky na všech oblastech těla a nejen na lokalizovaných zónách.

Nový EOSONIC Evolution je postaven na těchto výjimečných vlastnostech a navíc do něj byly integrovány nejnovější technologické inovace, odborně kombinované s cílem dosáhnout dokonalé synergie tak, aby uspokojili ![] náročné požadavky na výsledky. Během ošetření díky inovacím (např. nového typu tzv. COLD RADIOFREQUENCY) nedochází k tvorbě volných radikálů, jejichž vznik je vždy důsledkem aplikace některých technologií (např. kavitace,...). Díky tomu ošetření není zátěžové pro organismus a je jej možné aplikovat i v častých intervalech.

EOSONIC Evolution je futuristické zařízení, které je schopné v jednom ošetření nabídnout řešení pro více problémů najednou. Jeho účinek týkající se hubnutí a formování postavy je tak globální a několikaúrovňový.

EOSONIC Evolutionosm konduktorů, které pracují mimořádně efektivně za použití 3 inovativních technologií:

 • RÁZOVÁ VLNA s redukčním, tvarujícím a tonizačním účinkem
 • IR FOTOBIOSTIMULACE podporující buněčný metabolismus, regeneraci tkání, tonizační
 • RADIOFREKVENCE pro tonizaci tkání a eliminaci efektu "pomerančové" kůže

Kromě osmi konduktorů s kombinovanými technologiemi disponuje EOSONIC Evolution ještě dvěma dynamickými koncovkami s:

 • RÁZOVOU VLNOU
 • DYNAMICKOU ENDODRENÁŽÍ
  Tyto dvě technologie mohou být použity v součinnosti s ošetřením pomocí statických konduktorů nebo samostatně v kombinaci s jiným kosmetickým ošetřením pro podporu jeho účinku a dosažení lepších výsledků.

DVA PROVOZNÍ MÓDY PŘÍSTROJE EOSONIC Evolution

STATICKÝ MÓD - přístroj po dobu ošetření nevyžaduje žádné intervence a přítomnost ošetřujícího personálu až po dobu 45 minut, pracuje zcela samostatně dle nastavených parametrů. Klientovi dopřává čas na relaxaci a odpočinek, zatímco přístroj pracuje na jeho těle:

 1. REDUKUJE TUK
 2. FORMUJE POSTAVU
 3. ZPEVŃUJE POKOŽKU

DYNAMICKÝ MÓD - umožnuje manuální ošetření pomocí dvou nezávislých koncovek s technologií:

 1. RÁZOVÉ VLNY
 2. ENDODRENÁŽE

Ojedinělá kombinace ošetření ve statickém módu pomocí konduktorů a koncovek pro manuální dynamické ošetřování činí přístroj EOSONIC Evolution jedním z nejvýkonnějších a nejefektivnějších zařízení na trhu. Je možné s ním dosáhnout neuvěřitelných výsledků: snížení objemů, redefinování nejproblémovějších partií těla, účinně působit na lokalizované tukové polštáře, zmenšit partii břicha, provádět drenáž s cílem eliminovat nahromaděné tekutiny, působit na pokožku proti stárnutí a zlepšovat její pevnost a tonus.

EOSONIC Evolutionsofistikovaný moderní design, je lehce manipulovatelný díky kompaktní stavbě s kolečky, disponuje přehledným dotykovým displejem s intuitivním ovládáním.

VIDEO ke shlédnutí najdete ZDE


Media