MEMIDERM

MEMIDERM

Dvě technologie - jeden přístroj

Memiderm je přístroj z linie Panestetic ESSENTIAL. Je nezbytným pomocníkem a skvělým spojencem každého salonu, protože umožňuje kosmetičce poskytnout neuvěřitelně širokou škálu ošetření pro velké množství problémů a pro každý typ pleti i pokožky těla. Přístrojem lze provést protokolární ošetření, ale jeho jednotlivé funkce můžete využít i jako doplněk téměř všech kosmetických procedur prováděných v salonu.

Technologie:

MIKRODERMABRAZE v kombinaci s VAKUOVOU DRENÁŽÍ

  • Mikrodermabraze je ošetření vhodné zejména jako přípravná fáze. Díky odstranění odumřelých buněk pomocí nástavců s diamantovými částicemi z povrchu pleti je pleť schopná lépe vstřebávat následně aplikované kosmetické přípravky. Spojení s podtlakem zajišťuje okamžité odsátí odstraněných částeček a podtlak působí drenážně, stimuluje prokrvení, okysličení a regeneraci pleti. Vakuovou podtlakovou drenáž lze provádět i bez abrazivního nástavce - tj. lze využít i pro přístrojovou drenáž. Při ošetření těla je skvělou alternativou peelingu, protože odpadá nutnost pokožku omývat. Je vhodná i pro ošetření jizev nebo strií.

MEZOPORACE

  • Tato elegantní bezbolestná bezjehlová metoda umožňuje zapravit 100% účinných látek až do dermis a do buněk. Je tak nejúčinnější formou mezoterapie, přičemž je zcela komfortní a pro klienta bez nepříjemných vedlejších efektů a potřeby delší rekonvalescence. Při ošetření těla lze zapravovat zpevňující, lipolytická nebo anticelulitidní séra.

VIDEO ke shlédnutí najdete ZDE