Radiofrekvence

RADIOFREKVENCE

Radiofrekvence je velmi elegantní neinvazní nebolestivá metoda eliminující projevy stárnutí pokožky způsobené nejen věkem, ale také stresem a životním stylem. Je vhodná všude tam, kde chceme projevy stárnutí alespoň částečně napravit nebo působit preventivně s cílem získat mladistvější vzhled, zpevnit pokožku, zlepšit její texturu, kompaktost a tonus, redefinovat kontury obličeje a zjemnit vrásky.

Radiofrekvence využívá elektromagnetické vlnění, které zahřívá hluboké struktury pleti. Vytvoření teplo působí na bílkovinné struktury, zejména kolagen, napomáhá smrštění protažených kolagenových vláken a vytváří tak efekt vypnutí pokožky. Zároveň v pleti mobilizuje regenerační procesy a stimuluje fibroblasty k novotvorbě kolagenu a elastinu. Pokožka je díky tomu pevnější a kompaktnější Dalším efektem je i zlepšení prokrvení pokožky, tím lepší okysličení buněk a stimulace buněčného metabolismu.

Radiofrekvence se na tělo používá zejména všude tam, kde potřebujeme zpevnit povislou, povadlou pokožku, které vzníkla jako projev procesu stárnutí pokožky nebo následek např. po rychlém zhubnutí nebo po těhotenství. Cílem je navrátit pokožce její elasticitu, pevnost, tonus a hezký vzhled. Radiofrekvence je vhodná pro ženy i muže téměř každého věku.

Přístroje pro ošetření těla pracují s několika typy radiofrekvence.

Účinky radiofrekvence:

  • Vědecky prokázaný tonizační a zpevňující efekt na pokožku
  • Zlepšení vzhledu pleti - projasnění, textura, kompaktost, barevná jednotnost
  • Zlepšení buněčného metabolismu
  • Podpora tvorby kolagenu a elastinu
  • Extrémně vhodná na partie dekoltu, břicha, vnitřních stehen, paží

Přístroje PANESTETIC využívající tuto technologii: