4SHAPE

4SHAPE

ČTYŘI TECHNOLOGIE, JEDEN PŘÍSTROJ

Přístroj 4SHAPE byl vyvinutý v laboratořích Panestetic po dlouhodobém usilovném vývoji. Jedná se o inovativní multifunkční zařízení, které spojuje 4 technologie tvořící dokonalou synergii. Technologie lze vzájemně kombinovat a tak vytvořit velké množství ošetřovacích programů zaměřených na nejrůznější nedokonalosti těla a pokožky. Díky tomu lze vytvářet ošetření pro zeštíhlení, tvarování postavy, redukci tuků a celulitidy nebo zlepšení tonusu.

Technologie:

1. ENDODRENÁŽ

  • Inovativní koncovka umožňuje až tři typy endodrenáže závisející na druhu ošetřované tkáně.

2. RÁZOVÁ VLNA

  • Tato technologie má přímý účinek na lokalizovaný tuk, celulitidu a otoky díky hloubkovému mechanickému působení tlaku a energetické rázové vlně. Působí díky tomu lipolytickým účinkem na tukovou tkáň a je vhodná pro ošetření lokalizovaného tuku a celulitidy.

3. MEZOPORACE

  • Nejúčinnější forma mezoterapie, tzv. bezjehlová metoda, to je ELEKTROPORACE. Umožňuje zapravit 100% účinných látek až do buněk bez bolesti, bez porušení celistvosti pokožky, bez nutnosti regenerace. Využívá se k zapravení lipolytických sér, sér zlepšujících tonus nebo řešících celulitidu.

4. Radiofrekvence BIO-RADIO-LIFT

  • BIORADIOLIFT představuje unikátní kombinaci technologie radiofrekvence a infračerveného záření. Díky tomu má silný zpevňující, regenerační účinek, výrazně podporuje tonus a elasticitu pleti, stimuluje novotvorbu kolagenu.

VIDEO ke shlédnutí najdete ZDE